درباره تور نوروز 97

اگر علاقمند به سفر با انواع تور نوروز ۹۷ هستید، بهتر است که با یک برنامه‌ریزی مناسب، حداقل ۴۰ روز پیش از تاریخ سفرتان، نسبت به رزرو تورها اقدام کنید. اما کدام تورها در نوروز ۹۷ جزو بهترین تورها محسوب می‌شوند؟!

در صورتی‌ که علاقمند به تجربه سفری گرم و پر جنب و جوش هستید، تور نوروز ۹۷ دبی می‌تواند گزینه بی‌نهایت مناسبی باشد. گرمای زودرس کشور امارات که همانند جزایر جنوبی ایران، از ۱ ماه پیش از بهار آغاز می‌شود، شرایطی را فراهم می‌کند که گردشگران بتوانند در سواحل خلیج فارس آب‌تنی کنند و این ویژگی، یکی از جاذبه‌های اصلی تور دبی در نوروز محسوب می‌شود.

کشور‌های ترکیه و ارمنستان که ۲ مقصد مهم دیگر برای تورهای نوروز ۹۷ و سایر زمان‌های سال هستند، بیشتر مناسب گردشگرانی می‌باشند که در سفرهای نوروزی علاقمند به گشت و گذار در شهرهایی اروپایی و بازدید از جاذبه‌های تاریخی هستند. البته فراموش نکنید که این کشورها در تعطیلات نوروزی سرد هستند و همین نکته موجب ارزان‌تر بودن آن‌ها به نسبت تور دبی می‌شود. در این میان برخی از تورهای ترکیه برای تعطیلات نوروزی مناسب‌تر هستند؛ مثلاً تور آنکارا به جهت فاصله شهر آنکارا از دریا، آب و هوای معتدل‌تری دارد، اما اگر علاقمند به سفر با تور استانبول و یا تور آنتالیا هستید، پالتو و بارانی را فراموش نکنید.

گزینه بسیار مناسب تورهای نوروز ۹۷، تور تایلند است! آب و هوای تایلند در ابتدای بهار بسیار مطبوع است و رو به گرمی می‌رود. اما ذکر این نکته حیاتی‌ست که تورهای نوروزی تایلند، جزو گران‌قیمت‌ترین تورهای این کشور هستند و گردشگران باید حداقل ۳۰ درصد بیش از سایر زمان‌های سال، برای تجربه تور تایلند در نوروز ۹۷ بپردازند.

با اینکه فصل زمستان، مناسب‌ترین گزینه برای تجربه تور مالزی است، اما سفر به این کشور در اوایل بهار هم خالی از لطف نیست. می‌توان آب و هوای مالزی را در زمان تعطیلات نوروزی ایران، به آب و هوای جزیره کیش در همین زمان تشبیه کرد. البته فراموش نکنید که این تورها هم جزو تورهای گران‌قیمت محسوب می‌شوند و تنها آن دسته از گردشگران توانایی تجربه تور مالزی در نوروز ۹۷ را دارند که بودجه زیادی را برای سفرشان در نظر می‌گیرند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>